Огляд документів, аналітичних звітів та матеріалів ЄС у сфері професійно-технічної освіти

Мова видання: укр., англ.
Рік випуску: 2015
Сторінок: 113
Оправа: м’яка


20 грудня 2011 р. Європейська комісія прийняла проект Спільної доповіді Ради ЄС і Європейської комісії «Освіта і навчання як фактор розумного, сталого та всеосяжного розвитку в Європі» про впровадження «Стратегічної програми європейського співробітництва у сфері освіти і навчання» (ЕТ 2020). На основі оцінки прогресу в основних сферах цієї політики за останні три роки в проекті Спільної доповіді пропонуються нові робочі пріоритети на період 2012-2014 рр. для організації та залучення засобів у сфері освіти і навчання на підтримку програми «Європа 2020». Проект Спільного звіту також визначає низку варіантів для врегулювання врядування в рамках ET 2020 з метою сприяння реалізації програми «Європа 2020». Ця доповідь базується на двох штатних робочих документах, де оцінюється ситуація в окремих країнах і основних тематичних сферах, при цьому враховуються звіти по країнах, надані країнами-членами, та інша інформація і дані.
1. «Освіта і навчання як фактор розумного, сталого та всеосяжного розвитку в Європі. Аналіз впровадження Стратегічної програми для європейського співробітництва у сфері освіти і навчання (ЕТ 2020) назагально європейському рівні та рівнях окремих країн».
2. «Освіта і навчання як фактор розумного, сталого та всеосяжного розвитку в Європі. Аналіз впровадження Стратегічної бази для європейської співпраці у сфері освіти і навчання (ЕТ 2020) - Аналіз окремих країн». Ці два документи складають основну базу і точку відліку для цього огляду. Надодачу до цих двохз вітів ES2020 були визначені джерела та зібрані дані від наступних установ і організацій, які працюють з питаннями, пов’язаними із професійною освітою і навчанням:
- Європейський центр розвитку професійної освіти і навчання (Cedefop)
- Європейський фонд освіти (ЄФО)
- Інформаційна мережа з питань освітніх систем і політики в Європі(Eurydice)
- Центр дослідження освіти і навчання упродовж життя (CRELL)
- Міжнародна організація праці (МОП)
- Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЄСР)


© Видавництво "Арт Економі", Київ-2015