Електронна книжка

Маючи понад 25-річний досвід видання книжок й ідучи в ногу з часом, ми намагаємося підтримувати сучасних авторів і читачів. Електронні книги набувають сьогодні все більшої популярності не лише через зручність – поширюється дбайливе ставлення до природи, адже при цьому зберігаються ліси, повітря, планета і наше здоров’я. Саме вони допоможуть сформувати загальнодоступну бібліотеку.

Є широкий вибір компонентів для удосконалення електронного видання: аудіо, відео, кольорові зображення. Це може бути доповненням до невеликого тиражу друкованого видання (дивіться розділ «Малі тиражі») або ж незалежною від нього книгою. З часом ви можете створити власну електронну бібліотеку. Ваше друковане видання книги зможе брати участь у багатьох літературних конкурсах, а електронним виданням ви зможете поділитися з друзями у будь-якому куточку світу.

Ваші електронні книжки можуть продаватися на таких іноземних порталах, як Amazon, Barnes&Nobel, AndroidMarket, iStore та інших.

Зробіть лише один крок до втілення своєї мрії, довірте нам створення своєї електронної книги. А послуги наших журналістів, редакторів, коректорів та художників зроблять її яскравою та унікальною.