Від мрії – до дії!
Ігор Шаров

Мова вид.: укр.
Рік: 2016
Сторінок: 188
Оправа: тверда
ISBN: 978-617-7289-19-6


Книга історика й економіста Ігоря Шарова – плід багаторічного опрацювання великого масиву літератури про тенденції розвитку сучасної економіки, долання кризових ситуацій. У виданні читач віднайде відповіді на запитання: “Чому одні країни збагатилися, інші – лишилися бідними?”; “З яких причин Україна, попри багаті природні ресурси та інтелектуальний капітал, інституційно нерозвинена, має неефективні ринки товарів і послуг, слабкий фінансовий сектор?” тощо. У книзі популярно розказано, як розірвати коло щоденних негараздів, стати на повен зріст і влаштувати гідне життя, пам’ятаючи слова китайського філософа Лао-Цзи про те, що шлях у 10 000 кроків починається з першого…

Днями ми презентували нову книжку відомого економіста, історика й політика Ігоря Шарова «Від мрії – до дії!».
Головним мотивом для написання цієї роботи став пошук відповіді на запитання, яке хвилює багатьох українців: з яких причин Україна, попри багаті природні ресурси та інтелектуальний капітал, інституційно нерозвинена, має неефективні ринки товарів і послуг, слабкий фінансовий сектор?
Книжка Ігоря Шарова є дуже корисною й цікавою працею, яка змушує замислитися не тільки над ефективністю економіки країни, але й спонукає до дії кожного індивіда, бо ж головне багатство держави – це не нафта, газ чи інші поклади корисних копалин, а люди.
У ній є аналіз опрацьованих доробків видатних теоретиків і практиків – від Лао-Цзи до Ернандо де Сото, Джорджа Клейсона, Лі Куан Ю, Айн Ренд, Еріка Райнер та Дана Сенора, Сола Сінгера, Тома Батлера-Боудона,інших.
Придбати працю Ігоря Шарова можна в мережі книгарень «Є» (http://book-ye.com.ua/kupuy/merezha/) в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Володимир-Волинському, Рівному, Луцьку, Хмельницькому або ж на сайті «Yakaboo» (http://www.yakaboo.ua/knigi.html) та безпосередньо у видавництві «Арт Економі»(зробити замовлення можна на сайті): +38(044)361-7-361,+38(044)451-54-11, Київ, пр. Перемоги, 50, оф. 407. E-mail видавництва: artecred@ukr.net,arteconomy1991@gmail.com, admin@knygar.com.ua© Видавництво "Арт Економі", 2016

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна