НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

Літопис випуску 1963 року. Мова видання: укр
Рік випуску: 2013
Сторінок: 216
Оправа: тверда


Видання «Через півстоліття» присвячене 50-літньому ювілею спецвипуску Харківського юридичного інституту 1963 року, сьогодні – найбільшого в Україні та Східній Європі спеціалізованого вищого юридичного навчального закладу – Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».
Авторський колектив зробив спробу воскресити у пам’яті студентське життя, згадати всіх однокурсників і викладачів, показати професійне становлення й здобутки випускників 1963 року. При цьому ми мали за мету сфокусувати увагу наших сучасників і нащадків на постатях, які творили історію країни упродовж п’ятдесяти років. Це ми робимо за допомогою нарисових розповідей про своє життя і професійну діяльність, наданих особисто випускниками, даних архіву Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», а також викладених фактів у публікаціях, слів-спогадів колег по роботі чи рідних тих, кого вже немає серед живих. На сторінках цього літопису – людські долі, різні і непрості. Але їх об’єднує радість за реалізовану мрію про своє місце в житті, бажання бути корисним своїй Вітчизні та відчуття вдячності рідній alma mater.
І нарешті – чи не найголовніше: оцінки кожному випускнику-ювіляру історія вже виставила. Нащадкам залишилося їх «розшифрувати» і зробити належні висновки. Запропоновані нариси особистостей прислужаться їм у цьому.

© Видавництво "Арт Економі", Київ-2013

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна