Остап Дмитришин:
посвята реабілітологу
Кириченко Б. Й.

Мова видання: укр.
Виходить друком: червень 2020
Оправа: м’яка
Сторінок: 76
Ціна: по запиту


Коли вікові хвороби почали пригинати поставу, автор вирішив звернутися до нетрадиційних медиків. Бо колись на Полтавщині мав нагоду спостерігати за легендарним родоначальником мануальної терапії Миколою Касьяном. На жаль, уже покійним.
За порадою друзів з’їздив у Миколаїв Львівської області до молодого реабілітолога Остапа Дмитришина. За п’ять мануальних процедур фігура виструнчилася, потреба в костурі зникла. З лікарем заприятелював, придивлявся до його чаклування.
Швидко усвідомив, що Остап — унікальне творіння Природи. Він вроджений потяг учитись і дар лікувати огранив на відмінно в медичному училищі й університеті — досконало освоїв не тільки анатомію, а й біологічний механізм людини. Тому лікує не хворобу, а ослаблий організм.
Остап Іванович глибоко співчуває пацієнту, бо характер склався в працелюбному і стражденному роду. Його прадід, переселений 1946 року із Польщі, вріс у норовливий дністровській луг. Мама, дві тьоті і дядько за суверенної України наймитують в Італії — сумарно їхній заробітчанський стаж становить понад 70 років. Скромні, але вагоміші від українських прибутки вкладають у навчання і виховання своїх десятьох дітей.
Про все це — в книжці.

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна