Каламарчик веселого настрою
Катерина Василенко

Мова видання: укр.
Виходить друком: грудень 2018
Сторінок: 208
Оправа: тверда
ISBN: 978-617-7289-81-3


Автор книги «Каламарчик веселого настрою» — естрадна співачка, заслужена артистка України Катерина Василенко.
У казковому ромашковому краї Шевченкове неподалік мальовничої річки Удай, що на Прилуцькій землі, Катерина виросла, душею закохалася в чудову чернігівську природу, яка спонукала її до творчості, пісні.
Свого часу закінчила Прилуцьке педучилище імені І. Я. Франка, театральну студію при Київському національному академічному театрі оперети, Народну консерваторію, навчалася в Ніжинському державному університеті імені М. В. Гоголя.
У її творчому доробку книжка гуморесок для дорослих «Народне кодування», дитячі книжечки «Чарівна ложка», «Казки Катерини Василенко». Про співачку знято документальний фільм «І розцвіла душа моя в піснях». Видала збірку власних пісень «З чистої криниці», має три компакт-диски: «До ясеня-красеня», «З чистої криниці» та «Жіночі таємниці».
Її твори друкуються в журналах «Квіти України», «Дивосвіт», «Малятко», «Яблунька», «Отчий поріг», а також у газетах «Сільські вісті», «Прилучаночка». Катерина Василенко — багатогранна творча особистість, пише оповідання, вірші, казки, гуморески, створює музику до пісень. Її слова сповнені глибокого змісту. У кожнім заклик: любіть природу, бережіть її, бо ми і природа — одне ціле.

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна