Як видати книжку

У нас Ви отримаєте професійну консультацію фахівців з усіх питань стосовно книговидання: художнього оформлення, редагування, коректури, поліграфічних послуг. Досвідчені журналісти допоможуть оформити Ваші аудіозаписи або уривки рукопису в матеріал для видання майбутньої книжки або збірки віршів, що в подальшому сформує ваше унікальне видання.

Ми маємо всі технічні можливості, щоб створити прекрасну власну книжку незалежно від якості рукопису, фотографій, ілюстрацій тощо. Наше видавництво допоможе Вам сформувати ексклюзивну бібліотеку, яка може містити книжки, видані малими тиражами, електронні видання. Чи, можливо, ви маєте бажання видати підручник, посібник, альбом? Бажаєте якісно надрукувати власну книжку? Визначитися, скільки коштує надрукувати книжку, вартість видання в цілому? Як захистити авторські права? Ми шукаємо таких авторів! Саме наше видавництво вам допоможе. При цьому буде оформлено всі необхідні вихідні дані книжки, присвоєно ISBN, ББК, УДК, захищено авторські права.

Ваш твір надійде до книжкових магазинів, бібліотек і книжкових фондів, братиме участь у відомих конкурсах книговидавців, виставках і форумах.Ми будемо опікуватися вашим твором.Ваше видання буде невід’ємною частиною розвитку нашого видавництва, що буде допомагати і нам здійматись вгору у рейтингу видавництв.

Дбаючи про книговидавничу справу в цілому, згідно з домовленістю серед членів Асоціації книговидавців України, ми надамо консультацію незалежно від того, в якому видавництві буде готуватися рукопис до друку.

Ми знаходимося в Києві, але ви можете замовити видання книжки навіть з іншого міста України і навіть іншої країни.