Турецька мова: тексти та завдання для розвитку усного мовлення
О.А. Пишньоха

Мова видання: українська, турецька
Виходить друком: вересень 2017
Сторінок: 184
Оправа: м"яка
ISBN 978-617-7289-54-7


Пропонований навчальний посібник складається з текстів-зразків розмовних тем, пов’язаних з історією, культурним і суспільно-політичним життям Османської імперії, а також Турецької Республіки.
Тексти доповнюються різноманітним лінгвокраїнознавчим матеріалом. Вербальні та невербальні матеріали надають студентам певні знання про країну, мова якої вивчається, зокрема, дають відомості про історію, культуру, традиції, звичаї, свята, міста, реалії Туреччини тощо.
Матеріал розділено за темами. Окрім основного тексту, кожна тема містить рубрики «Bunları biliyor muydunuz?» («Чи знали Ви, що?)» та «Мудрість Сходу». У першій представлені цікаві факти про історію Османської імперії і сучасної Туреччини, а в другій зібрані афоризми, турецькі прислів’я та вирази відомих представників турецького народу. Також до кожної теми додається словник, завдання і теми для доповідей, есе тощо.
Посібник спрямований на розвиток підготовленого та непідготовленого монологічного та діалогічного мовлення, вміння адекватно реалізовувати комунікативну мету у процесі мовлення. Посібник призначений для студентів історичного факультету, спеціальності «Сходознавство» другого і третього року навчання, а також для всіх, хто цікавиться історією та культурою Сходу.


  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна