Про життя з усмішкою
Олександр Неалов

Мова видання: укр.
Виходить друком: лютий  2022
Сторінок: 240
Оправа: тверда
Ціна: по запиту
ISBN: 978-617-7805-хх-х
 
Коли на дистанції життя долаєш проміжок від шістдесяти до сімдесяти, мимоволі скажеш про власну долю: ет, мовляв, без сліз не розкажеш. Було і в мене, ясна річ, усякого. Траплялося, що й лікті хотілося кусати з відчаю. Але що вже тепер гірку сльозу лити. А давай-но змахнем ту сльозу та поглянемо на прожите з гумором! Посміємося над ситуаціями з власного життя!
Скажу чесно: шапкою об підлогу вдарити мені є нагода. Біографія – в очах рябить від професій та місць роботи. Амплітуда – від помічника машиніста шахтного електровоза до адвоката через службу в армії, юридичний факультет та юрисконсульство. Можете легко уявити, що скрізь ваш покірний слуга, так само як і ми всі, потрапляв у такі ситуації, що справді без сліз не розкажеш. Сліз, ясна річ, від сміху. Бо поживне середовище для комічного, веселого є скрізь, куди проникли люди. Люди всякого штибу. Адже для створення ситуацій, достойних пера гумориста, потрібна трійця: ідіот, котрий – довго чекати не треба – спровокує ситуацію, посередник, котрий підтримає, та оповідач чи письменник, який усе це смачно подасть загалові.
Побачити в калюжі зорі насправді не так уже й складно. Був би відповідний настрій на тлі здорової психології. А підтримувати психологічний стан в умовах, не завжди райдужних, дуже і дуже допомагає почуття гумору. Мені це прекрасне почуття в інших (та й у собі) було завжди до снаги. Хоча б тому, що часто-густо це залишалося єдиною протиотрутою для кривд та бід.

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна