Еклектичні фантазії
Артем Кальніченко

Мова видання: укр.
Виходить друком: вересень 2019
Сторінок: 120
Оправа: м"яка

Від автора
Ці історії, я певен, не сподобаються двом категоріям людей, чиї етичні погляди досягли радикалізованого максимуму: моралістам і оптимістам. Перші будуть не в захваті від сцен, котрі можуть викликати почуття огиди, хоч основний ухил зроблений далеко не на шок-фактор. Другі розчаруються через відсутність так званого
«happyend»,у звичному для середньостатистичної людини розумінні.
Пишу, на перший погляд, парадоксальну річ, але я намагався зробити свої оповідання якомога реалістичнішими. Сподіваюся, що ви здогадаєтесь, у чому ховається цей реалізм.
Також, для повного розуміння картини, мушу трохи розтлумачити назву. Еклектика – це поєднання непоєднуваного. І справді, жанрова приналежність усіх 4 творів неоднакова, та й загальна стилістика кожної наступної історії відрізняється від попередньої. Проте всі вони тут, під однією обкладинкою, адже їх, немов тонкою хірургічною ниткою, пов’язує одна імпліцитна тема. Вона ховається в деталях, тож, аби її знайти, доведеться не раз поставити собі питання: «Про що взагалі цей твір?» Якщо у вас вийде розгадати такий ребус, значить я зробив свою роботу правильно.

  • Попередня
  • Ctrl
  • Наступна